«Значна частина кримськотатарського народу змушена зустрічати Рамадан в окупації, під загрозою російських репресій та знущань у Криму», - Зеленський

Новини України та світу
Ліна Тимошина
23 Березня 2023, 08:56
Фото: пресслужба Офісу Президента України
Ліна Тимошина
23 Березня 2023, 08:56

Значна частина кримськотатарського народу змушена зустрічати Рамадан в окупації, під загрозою російських репресій та знущань у Криму.

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський у відеозверненні.

Цього вечора починається священний для мусульман місяць Рамадан. Значна частина нашої української мусульманської громади, кримськотатарського народу змушена зустрічати Рамадан в окупації, під загрозою російських репресій та знущань у Криму, під обстрілами в інших частинах України і в боях на передовій, - сказав Зеленський.

Глава держави підкреслив, що не має сумніву: ми повернемо свободу, повагу, безпеку всій нашій державі, усім громадам.

І хай сила молитви в цей священний місяць допоможе нам в очищенні України від російського безбожного зла, від тих, хто не вірить насправді ні у що, і саме тому здатний на такий терор. Хай наступний Рамадан почнеться в мирі й на всій вільній від Росії українській землі. Рамадан мубарак!, - наголосив Президент.

Як повідомляли QIRIM.News, зранку 23 березня, у перший день священного для мусульман місяця Рамазан, окупанти увірвалися з обшуком до будинку делегата Курултаю кримськотатарського народу Мустафи Мустафаєва у Бахчисараї.