«Знаємо, що вони живі. Сказати чітко, в яких вони умовах, ми наразі не можемо», - Єрмак про полонених захисників Азовсталі

Новини України та світу
Ліна Тимошина
20 Червня 2022, 14:12
Ліна Тимошина
20 Червня 2022, 14:12

Захисники Азовсталі, які перебувають у полоні, живі. Однак, умови, в яких їх утримують, невідомі. Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак в інтерв'ю LB.ua.

Знаємо, що вони живі. Що стосується умов, це питання теж відстежується. Сказати чітко, в яких вони умовах, ми наразі не можемо. Але ми точно знаємо, що вони живі. ГУР постійно тримає це на контролі, з деякими з них є зв’язок, і процес щодо їх звільнення не зупиняється ні на годину. Я дуже сподіваюсь, що наразі він ввійде в свою активну фазу, і ми почнемо повертати наших героїв до України, - сказав Єрмак.

Він зазначив, що завданням на першому етапі було збереження життя українських героїв. Це завдання Головне управління розвідки виконало. Сьогодні вони займаються другим етапом – їх поверненням.

І всі деталі, я думаю, вони зможуть чітко розповісти. Також, гадаю, ви знаєте, що почався процес повернення тіл наших загиблих героїв. На сьогодні це вже більш як 200. Проводиться експертиза, і це теж дуже важливо, щоб рідні і родина могли отримати і поховати загиблих, - додав Єрмак.