Зосереджують техніку на півночі Криму та вербують місцевих у приватні військові компанії: Чубаров повідомив особливості ситуації на окупованому півострові

Кримські татари
Шевчук Микола
26 Січня 2023, 16:20
Шевчук Микола
26 Січня 2023, 16:20

Окупанти активно зосереджують техінку і боєприпаси на півночі Криму та агітують місцевих жителів іти у приватні військові компанії, однак бажаючих практично немає.

Про це повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, цитує FREEДОМ .

За його словами окупанти активно накопичують у Джанкойському районі на півночі Криму техніку і боєприпаси.

Триває надходження військової техніки по мосту через Керченську протоку, все це зосереджується в північних районах Криму, зокрема в Джанкойському районі. Відчувається, що Джанкойський район — це своєрідний хаб, звідки далі перекидаються боєприпаси і техніка на територію Херсонської області, яка поки що окупована російськими військами, — сказав він.

Окрім того, окупанти активно залучають місцевих жителів до будівництва укріплень, яким обіцяють платити по 2 тисячі рублів на день. Також бажаючих окупанти залишають на ночівлю там.

Російські окупанти продовжують укріплювати Крим, і водночас посилено проводиться агітація місцевого населення з метою залучення у приватні військові компанії. Але, як зазначають наші співгромадяни, охочих практично немає, — сказав він і додав, що у Криму триває примусова мобілізація до лав війська окупантів.

Раніше повідомлялося, що окупанти перекидають військові вантажі через Кримський півострів у південні області.