ЗСУ провело навчання артилеристів біля окупованого Криму

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
02 Грудня 2021, 15:07
Асіф АлієвQHA
02 Грудня 2021, 15:07

На одному з військових полігонів Херсонщини, неподалік адміністративної межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, проведено тактичне навчання артилерійських підрозділів, що входять до складу угрупування військ «Південь».

Про це повідомляє Командування об'єднаних сил Збройних СилУкраїни.

За словами командувача об’єднаних сил ЗСУ генерала-лейтенанта Сергія Наєва, навчання мали на меті підвищити рівень навченості та професійної підготовки особового складу, а також відпрацювати взаємодію з іншими підрозділами угрупування військ та нові тактичні прийоми ведення бойових дій з урахуванням досвіду Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей.

«Підрозділи, насамперед,  мають вдосконалити спроможність вчасно та адекватно реагувати на військову небезпеку з морського узбережжя», - наголосив командувач.

Слід зазначити, що підготовчі і практичні дії щодо виявлення та знищення десанту умовного противника військовослужбовці відпрацьовують щотижня, а бойовий досвід позитивно впливає на хід тренувань.

«Ми перевіряємо нашу готовність до бойових дій у різних сценаріях. І, дуже приємно, що особовий склад вкладається у визначені терміни. Наразі саме ці якості їм знадобляться під час виконання бойових завдань, - підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Раніше, поблизу адміністративної межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, також відбулися батальйонні тактичні навчання з бойовою стрільбою та залученням авіації.  До навчань задіяли батальйон морської піхоти, посилений танковою ротою та підрозділом вертольотів армійської авіації.