ЗСУ відбили повітряний напад умовного противника на півдні України

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
02 Вересня 2021, 14:31
Тетяна Нікішина
02 Вересня 2021, 14:31

На півдні країни особовий склад зенітно-ракетних підрозділів Збройних сил України (ЗСУ) відпрацював завдання з протиповітряної оборони, повідомила пресслужба Генштабу ЗСУ.

Під час тренування бойові розрахунки зенітно-ракетних комплексів «Бук», «Оса» і С-300 відпрацювали завдання з протиповітряного прикриття військ і важливих об'єктів інфраструктури. Умови тренувань були максимально наближені до бойових.

Як повідомив командувач Об'єднаними силами ЗСУ Сергій Наєв, під час практичної фази навчань засоби протиповітряної оборони відпрацювали питання наведення на цілі повітряного противника, а також завдання з підтримки наземних сил, відбиття повітряного нападу умовного противника та прикриття важливих державних об’єктів.

Навчання мали на меті підвищити злагодженість у роботі бойових розрахунків. Тому в процесі їхнього планування тренувань враховувався узагальнений аналіз досвіду проведення бойових дій, — сказав генерал-лейтенант Наєв.

За його словами, військовослужбовці, які брали участь у тренуванні, з поставленими завданнями впоралися. Мету тренування досягнуто.

Як повідомляли «Кримські новини», командувач Об'єднаних сил Збройних сил України Сергій Наєв повідомив, що українським військовим дозволено відкривати вогонь у відповідь на російські обстріли на Донбасі, але про це потрібно доповідати в штаб. Він уточнив, що рішення про відкриття вогню у відповідь на обстріли російських окупантів приймає командир бригади.