Звільнені з полону командири з Азовсталі проходять медичні огляди у Туреччині

Новини України та світу
Ліна Тимошина
26 Вересня 2022, 08:33
Ліна Тимошина
26 Вересня 2022, 08:33

Звільнені з полону командири з Азовсталі проходять медичні огляди у Туреччині. Про це повідомив на сторінці у Фейсбук керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак. Він зазначив, що вдалося особисто поговорити з ними.

Під час розмови з кожним із наших героїв дізнався про їх самопочуття. Настрій у всіх бойовий. Хлопці проходять медичні огляди, йде ретельна перевірка їх стану. За результатами медичних аналізів, проведений поглиблений огляд терапевтом та хірургом, - написав Єрмак.

Він повідомив, що за дорученням Президента до Туреччини приїхав голова Фонду державного майна України Рустем Умєров. Він перевірив умови, у яких перебувають командири.

Він також координує свою роботу з усіма органами, відповідальними за безпеку наших громадян. Як розповів мені Рустем, умови проживання у хлопців - комфортні. Для нас дуже важливо, щоб українські герої мали все, що їм наразі необхідно, - написав Єрмак.

За його словами, скоро вони зможуть побачитись зі своїми родинами.

Виснажені та втомлені фізично після жахливих умов російського полону. Але сильні та непереможні характером. Азов-сталь! Вдячний нашим колегам з Туреччини, турецькому Президенту Реджепу Ердогану за допомогу. Продовжуємо працювати 24/7, щоб повернути всіх наших людей з полону, - написав Рустем Умєров на сторінці у Фейсбук.

Як повідомлялиQIRIM.News, 21 вересня у рамках обміну вдалося звільнити 205 громадян України, зокрема, захисників "Азовсталі".

Як повідомляли QIRIM.News, Президент України Володимир Зеленський заявив, що п’ять командирів полку “Азов”, які були звільнені у рамках обміну, перебуватимуть у Туреччині до кінця війни. Це передбачено домовленостями, досягнутими раніше з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом.