«Звільнення Херсона дало усвідомлення, що півострів буде українським», — Чубаров

Новини
Асіф АлієвQHA
20 Листопада 2022, 11:27
Асіф АлієвQHA
20 Листопада 2022, 11:27

Після деокупації частини Херсонщини мешканці окупованого Криму та, зокрема, росіяни усвідомили, що півострів буде так само звільнено.

Про це повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров в ефірі інформаційного телемарафону, передає УНІАН.

За його словами, окупаційна влада в Криму дійсно будує на півострові фортифікаційні споруди. Риторика росіян в Криму змінилась за кілька місяців.

"Якщо ще влітку вони говорили, що Крим є неприступною фортецею, що ніхто не наважиться наблизитись до нього, а тим більше атакувати, то тепер вони говорять, що по всьому периметру північного Криму проводяться фортифікаційні роботи", - сказав він.

Чубаров вважає, що звільнення Херсона дало окупантам в Криму усвідомлення, що півострів буде українським.

"Це говорить про те, що звільнення Збройними силами України Херсона та інших населених пунктів внесли в голову людей, які живуть в тимчасово окупованому Криму, і в першу чергу російських окупантів, усвідомлення того, що Крим буде звільнено", - додав політик.

Раніше голова Меджлісу кримськотатарського народу заявив, зо можливий переговорний процес щодо деокупації Криму буде схожий на «акти капітуляції Росії».