«Звільнення Криму у 2023 році безпосередньо пов'язане зі своєчасним забезпеченням ЗСУ високоефективною зброєю», - Чубаров

Новини України та світу
Ліна Тимошина
01 Лютого 2023, 10:33
Ліна Тимошина
01 Лютого 2023, 10:33

Звільнення Півдня України та Криму у 2023 році безпосередньо пов'язане зі своєчасним забезпеченням Збройних сил України високоефективною військовою зброєю.

Про це заявив голова Меджлісу Рефат Чубаров на сторінці у Фейсбук.

Він назвав можливі дії ЗСУ, завдяки яким й створяться умови для звільнення Криму.

У питанні майбутнього звільнення окупованого рф Криму військові експерти, як іноземні, так і українські, збігаються у своїх думках, обговорюючи наступні можливі дії ЗСУ: знищення/виведення з ладу мосту через Керченську протоку; знищення російських військових кораблів у Чорному та Азовському морях, причалів та інших військових об'єктів Чорноморського флоту росії, розташованих на Кримському півострові; перекриття сухопутного коридору Крим – Мелітополь – Маріуполь – Таганрог (рф), - написав Чубаров.

Голова Меджлісу зазначив, що здійснення всіх дій, завдяки яким й створяться умови для звільнення Криму, вимагають високоточної ударної зброї, насамперед далекобійної артилерії. А завдання перекриття сухопутного сполучення між окупованим Кримом і територією, власне, самої росії вимагатиме, окрім іншого, і важкої військової техніки, зокрема, танків.

Виходить, звільнення Півдня України і Криму у 2023 році безпосередньо пов'язане зі своєчасним забезпеченням ЗСУ високоефективною військовою зброєю: далекобійними артилерійськими системами, літаками та ударними дронами, танками. Однак, зрозуміло, що все остаточно вирішиться лише завдяки мужності та рішучості воїнів ЗСУ, - наголосив Чубаров.

Як повідомляли QIRIM.News, радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк в інтерв'ю Крим.Реалії. заявив, що час для «мирного повернення Криму вже минув», наразі «не існує жодних варіантів політичного врегулювання будь-яких питань із Росією».

Як повідомляли QIRIM.News, начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов у інтерв’ю Washington Post заявив, що Україна має зробити все можливе, що Крим був деокупований до літа.