На базі Львівської тероборони створено Кримський підрозділ

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
28 Лютого 2022, 16:58
Асіф АлієвQHA
28 Лютого 2022, 16:58

На базі Львівської територіальної оборони (103-а бригада) створено Кримський підрозділ, склад якого формується з-поміж громадян України, вимушених покинути тимчасово окупований РФ Крим.

Про це йдеться в заяві Меджлісу кримськотатарського народу.

Там зазначається, що серед різних національностей свій громадянський обов'язок виконують і кримські татари.

«Незважаючи на всі втрати та страждання, спричинені розширеною агресією путінської Росії, цими днями викристалізувалась українська політична нація, яка стала непереборною стіною перед російською навалою. У лавах Збройних Сил України та в підрозділах територіальної оборони разом із представниками різних національностей свій громадянський обов'язок виконують і кримські татари. Ми захоплюємося мужністю, відвагою, самовідданістю та патріотизмом громадянського суспільства України», - наголошують в Меджлісі.

Представницькій орган закликає всіх військовозобов'язаних кримських татар ініціативо вступати до лав територіальної оборони за місцем свого проживання або фактичного перебування.

«Ми неймовірно пишаємося кожним уродженцем Криму, кожними з тих синів та доньок кримськотатарського народу, які  протистояють російським озброєним бандитам, що  вторглися на територію України», - підкреслили в Меджлісі.

Раніше QIRIM.News повідомляло, що командир добровольчого батальйону «Крим» Іса Акаєв, звернувся до мусульман, які напали на Україну. Він закликав тікати їх з української землі.

Раніше, глава Духовного управління мусульман Криму (ДУМК) Айдер Рустемов закликав представників народів Кавказу, Татарстану та Башкортостану, які служать у лавах російської армії та перебувають біля кордонів України, залишити військо та повернутися додому.