Співачка Ельзара Баталова представила кліп на кавер іспанської пісні Estar contigo

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
25 Жовтня 2021, 15:51
Асіф АлієвQHA
25 Жовтня 2021, 15:51

24 жовтня кримськотатарська співачка, заслужена артистка України та Криму Ельзара Баталова представила на своєму YouTube каналі кліп і пісню «Сontigo», - кавер на іспанську пісню «Estar contigo» («Бути з тобою»).

Кліп зроблено на основі фотосесії, яку співачка провела напередодні. Автором ідеї та фотографій стала Ольга Струкова, пісню записав музикант Микола Павлов, а монтажером виступила Діана Нурмамбетова.

Фотограф Струкова запропонувала Баталовій зробити фотосесію, погодившись на це співачка, своєю чергою запропонувала на пісні «одягнути фотографії».

«Так у нас вийшов цей фотокліп. Ми не боїмося експериментувати та пробувати нестандартні рішення», - сказала вона в коментарі QIRIM.News.

Баталова також повідомила, що творча група побажала створити кліп, який би дарував спогади про літо і добро.

«Своєю творчою роботою ми хотіли піднести світло, любов, радість меломанам, підняти людям настрій в осінній період», - сказала вона.

Тим часом це не перший експеримент співачки з фотографіями. У листопаді 2020 року Баталова разом з кримськотатарським режисером Ахтемом Сеітаблаєвим знялаллся у клипи «Şarq oyunı» («Танець талісман»).

Автором автор ідеї та фотографій також виступила Ольга Струкова. Музику до пісні написала Людмила Ульянова, а слова Аблязіз Велієв. Соло на гітарі виконав кримськотатарський віртуоз Енвер Ізмайлов, а монтував кліп Руслан Сабрієв.

Пісня, як зізналася Баталова, була записана ще 10 років тому, проте фотокліп, зробив її ще більш популярною. У кліпі за допомогою фотографій розповідається історія любовної пари: як вони зустрічаються, сваряться і миритися.

«Все це як мініспекталь в формі фотографій», - сказала співачка.

В березні 2021 року побачила ще одна пісня «Touch a Rose» ( «Дотик до троянди») англійською мовою, де Баталова, перевтілилася, як вона висловилася в образ американської співачки часів Кеннеді.

«Я люблю різні образи. Мені в радість перевтілюватися», - сказала вона.

Раніше як повідомляло QIRIM.News, Баталова презентувала новий сингл «Açtım yelkenlerimi» («Підняла вітрила»). Своїм шанувальник співачка повідоміла, что «щаслива представіті пісню про кохання, зраду и вміння Постоята за себе … підняті вітрила и направіті штурвал на хвилю щастя».