Ваш браузер застарілий

Для роботи з сайтом необхідна підтримка Javascript та Cookies

Щоб користуватись усіма можливостями сайту, завантажте та встановіть один із цих браузерів:

МЕНЮ
Follow us
Висловити свою думку
13:17, 3 Жовтня, 2023

Бумеранг війни повертається до Москви

01 Червня 2023, 18:16
Close

Судячи із соціальних мереж, москвичі переважно поділяються на агресивних і смирних. Агресивні обурюються: "Як посміли?" Смирні запитують: "А нас за що?" – і просять начальство навести лад у бомбосховищах.

Російські вірнопіддані вважають, що їхнє святе право – хоч щодня бомбити Україну. Але українцям тим самим відповідати не можна, це обурливо і злочинно. Наліт на Москву для телеміщан – "акт державного терору". А щоденні нальоти на Київ – щось на кшталт авіаційного шоу.

Це типова логіка колонізаторів. Російська влада сприймає Україну як колонію, яка збунтувалася, а українців – як непокірних зулусів, яких треба батогом загнати на плантації. Колонізаторам можна вбивати зулусів тисячами, але хіба мають право зулуси обстрілювати Лондон?

У Кремлі, мабуть, забули, що епоха колоніалізму закінчилася і їм протистоїть сучасна європейська країна, яка має підтримку більшої частини цивілізованого світу. Отже, російські воєнні злочини не залишаться безкарними. Це не просто дрони прилетіли в Москву, а перші ластівки майбутньої відплати.

Джерело: Telegram

Інші думки автора

Нові думки