Ваш браузер застарілий

Для роботи з сайтом необхідна підтримка Javascript та Cookies

Щоб користуватись усіма можливостями сайту, завантажте та встановіть один із цих браузерів:

МЕНЮ
Follow us
Висловити свою думку
21:56, 25 Березня, 2023
21 Листопада 2022, 16:43

Європейці були в шоці від того, що ми розповіли про політику імперської Росії

Закрити

З 17-19 листопада у Римі відбувся культурний форум "The European Pavillion" у рамках якої відбулася панель у якій розглядалася колоніальна політика Росії стосовно корінних народів.

Запрошеними учасниками були окрім мене один із лідерів Бурятського національного руху Раджана Дугар-Де Понте та керівник Башкирського Національного Політичного Центру Руслан Габбасов.

Примітно, що всі ми є троє членами Ліги Вільних Націй.

Від себе додам, що присутні в залі європейці були в шоці від того, що ми розповіли про політику імперської Росії стосовно колонізованих народів.

Я розказав, що Європа, Америка, Канада та інші держави дуже багато уваги приділяють таким опозиційним політикам як Навальний, Каспаров, Ходорковський. Вони — імперці. Коли Росія ввела війська до Грузії, Сирії, Україну ніхто з них не засуджував політику, військову агресію Путіна. Це означає, що якщо вони прийдуть до влади, продовжать політику Путіна під номером два.

Після панелі люди підходили та висловлювали свою підтримку нам, казали, що вони не знали про проблеми колонізованих народів, для багатьох це було шокуючим відкриттям.

Все це говорить про те, що всі європейські майданчики заповнили собою "хороші російські", які розповідають суто про загальноросійські проблеми, але нічого не говорять про проблеми інших народів Росії.

Інші думки автора

Нові думки