Некваплива «швидка» викликала в анексованому Криму шквал емоцій у соцмережах

Публікації
Степан ДавыдовQHA media
06 Березня 2019, 08:00
Фото:
Степан ДавыдовQHA media
06 Березня 2019, 08:00
Степан ДавыдовQHA media

На карети "швидкої допомоги" в окупованому Росією Криму часто доводиться чекати по 2-3 години.

Про це написали учасники групи "Чорний список. Крим" у соціальної мережі "ВКонтакте".

Міністерство охорони здоров'я не стежить за цим безладом! У якому столітті ми живемо? Чому на "швидку" потрібно чекати 2-3 години? Брак лікарів або машин? Кого має це хвилювати, чому ми маємо страждати від цього?

Користувач Наталя Назаренко коментує: "Нам не пощастило. Дитині з температурою 40 двічі викликала і чекала годину. Поки вони приїхали, то я вже своїми силами збила температуру. А вдруге взагалі не дочекалася і зателефонувала, відмовившись від них".

Низка користувачів соцмережі були на боці лікарів швидкої допомоги.

Наприклад, Любов Сотнікова написала наступне: "Автор, ви з Місяця? Зовсім не в курсі, що зараз усі підхоплюють вірус з температурою 40, а якщо "пощастить", то і з ускладненням та інфекціонкою. Ось і їдуть довго, хворих дуже багато, а машин швидкої і лікарів катастрофічно замало".

Схожим за тональністю був коментар Миколи Бондарчука: "Одна машина на 100 000 населення — ви ж не одні живете!"

Були й декілька коментаторів, які розповіли випадки, коли "швидка" виправдовувала свою назву. Але таких виявилося небагато.

Олена Соловйова: "Викликала я кримську швидку в Євпаторії. Це щось з чимось. Менше з тим, що вона приїхала за 3 години. Це я ще зрозуміти можу, але коли лікар відмовився надавати допомогу, це просто за межею мого розуміння. На моє обурення, мені було сказано, що я можу зателефонувати їхньому начальству і це їхнє розпорядження. Усе, що вона може зробити для мене, це відвезти мене в лікарню. Дитину мені запропонували закрити одну в будинку на невизначений термін. Звичайно я цього не зробила. Взяла дитину з собою. Але у лікарні прочекавши більше 2-х годин у дуже поганому стані, з найсильнішою інтоксикацією, я теж не отримала жодної допомоги. Мені було настільки зле, що хотілося вже просто хоча б лягти. Довелося викликати таксі й поїхати додому. Там займатися самолікуванням. Так що ганьба не тільки уряду, але й самим медикам. Таке бездушне ставлення я не зустрічала ніде. Я дуже співчуваю жителям Криму, що їм доводиться жити з такою медициною. Бажаю вам усім і вашим гостям здоров'я. Бережіть себе".

Узагальнюючу риску під дискусією підвів користувач Sergey Shulumey.