«Перемога на останньому диханні»: турецькі ЗМІ про гру України на Євро-2020

Публікації
Асіф АлієвQHA
30 Червня 2021, 17:22

Перемога підопічних Андрія Шевченка над командою Швеції з рахунком 2:1 стала головною новиною турецьких ЗМІ, присвячених Україні.

Турецький телеканал TRT Spor повідомляє, що українські футболісти показали на стадіоні Hampden Park у Глазго видовищну гру.

Забивши на 27-й хвилині гол, Олександр Зінченко відкрив рахунок, проте Швеція ударом Еміля Форсберга його зрівняла. Рівність не порушувалась протягом наступних 45 хвилин. І за кілька хвилин до фінального свистка в останньому екстра таймі Артем Довбик виводить Україну до чвертьфіналу, — пише інтернет-видання каналу в дописі: «Перемога на останньому диханні».

Телеканал NTV Spor називає перемогу збірної України в матчі над Швецією історичною подією, оскільки Україна вперше виборола путівку до чвертьфіналу Чемпіонату Європи з футболу.

Видання публікує фото удару в коліно Артема Бесєдіна, через що нападник отримав серйозну травму.

Грубо порушивши правила гри, Маркус Даніельсон отримав на полі червону картку після перегляду відео-помічником рефері (VAR), — йдеться в публікації.

Удар в ногу Бесєдіну обурив користувачів соцмереж. Читачі телеграм-каналу проурядової газети «Yeni Şafak» накинулися з критикою на шведа.

Сволота, — написав користувач Шюкрю Сари.

«Скажіть, чи жива людина, адмін?», «Що ж сталося, він помер?», — обурювалися інші користувачі.

Користувач Танер Йилмаз написав, що шведський захисник може покласти край футбольній кар'єрі Бесєдіна.

Читач з Азербайджану Ніджат Гаджієв відзначив, що Даніельсон міг би просто зламати коліно українцю.

Грубий як осел. Хіба можна здійснювати такий підкат?, — написав він.

Користувач Twitter Алі Фуат Дуатепе опублікував відео, як український уболівальник після перемоги його збірної вибіг на поле привітати футболістів.

Про перемогу збірної України написало і державне інформаційне агентство «Anadolu». У новині відзначається, що суперницею України у чвертьфіналі стане збірна Англії. Матч між двома командами відбудеться в суботу, 3 липня, о 22:00 за центральноєвропейським літнім часом у Римі.

Нагадаємо, збірна України з футболу в додатковий час обіграла команду Швеції з рахунком 2:1 і вперше у своїй історії вийшла до 1/4 Чемпіонату Європи з футболу. Посол Швеції в Україні Тобіас Тіберг привітав українську збірну з перемогою над шведською командою в 1/8 фіналу Євро-2020 словами «Слава Україні, Героям слава!».