Порядна людина і патріот. Друзі та колеги загиблого голови МВС Монастирського

Публікації
Асіф АлієвQHA
18 Січня 2023, 16:32
Асіф АлієвQHA
18 Січня 2023, 16:32

Сьогодні, 18 січня у результаті падіння гвинтокрила у Броварах на Київщині загинуло вище керівництво Міністерства внутрішніх справ: глава МВС Денис Монастирський, його перший заступник Євгеній Єнін та державний секретар МВС Юрій Лубкович.

Як заявив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко, трагедія з падінням гвинтокрила у Броварах сталася під час польоту міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського в одну з гарячих точок України, де тривають бойові дії.

Служба безпеки України розпочала провадження через падіння трагічну подію. Серед основних версій - порушення правил польоту, технічна несправність і умисні дії.

Друзі та колеги загиблого голови МВС висловили співчуття рідним та близьким Дениса Монастирського.

Загинув міністр МВС Денис Монастирський. Порядна людина і патріот. Мій друг. Так відреагував на трагедію нардеп від "Слуги народу" Єгор Чернєв.

За його словами, Монастирський не займався піаром, політикою чи інтригами. "Просто працював. На нашу перемогу. На всі 100% він був відданий Україні та українському народу.... Денис зі своїми колегами пішов від нас як воїн, перебуваючи на бойовому посту. На щиті", - написав Чернєв у Facebook.

Колишній генпрокурор Юрій Луценко, висловлюючи свої співчуття заявив, що Євгеній Єнін любив виклики.

"Він був відкритим і не бронзовим, щирим і веселим. Фактично він став лідером молодої генерації прокурорів, а у вільний час - душею компанії. Після зміни влади Женя не став демонстративним перевертнем і поважав Порошенка та його команду. Цю принципову лінію він тримав до останнього дня", - зазначив він.

За словами Луценка, Єнін став двигуном створення підрозділу ударних дронів Нацгвардії. "Більше всього Женя любив дружину Людмилу, гордився нею, завжди підкреслював, що для нього, уродженця Дніпра, дружина з Волині дала імпульс говорити і мислити по українськи. Жені не стало. Я дізнався про це в окопі. Він часто дзвонив мені сюди. Тепер ще один номер в телефоні кровоточить. На душі - вирва найбільшого калібру", - написав Луценко в Facebook.

Омбудсмен Дмитро Лубінець згадав як з Денисом Монастирським сиділи поряд під час погоджувальної ради, коли були головами комітетів.

"Він завжди був відкритим, переймався долею людей. Ніколи не було проблем з ним поговорити чи зустрітися. Жахлива втрата! Вічна пам’ять усім загиблим. Щирі співчуття родинам", - написав він.

Свої співчуття висловивголова Фонду Держмайна Рустем Умєров, який назвав трагедію величезною втратою для усіх.