Рік війни очима QIRIM.News

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
24 Лютого 2023, 03:40
Асіф АлієвQHA
24 Лютого 2023, 03:40

Рівно рік тому 24 лютого 2022 року о 3.40 росія розпочала широкомасштабну агресію проти України.

Інформаційне агентство QIRIM.News після перших годин агресії, оговтавшись від несподіваності, опублікувало першу новину про наступ росіян та продовжувало працювати і надалі.

Колектив редакції, як і мільйони українців, пережив все з чим прийшла війна на нашу землю: втрату близьких та друзів, роз'єднання сімей, перебування в укриттях.

Ми стали живими свідками руйнувань, знищення мирних населених пунктів, ми з болем у серці проводжали своїх близьких і друзів, які змушені були лишати свої дома.

Як і вся Україна ми працювали заради перемоги, переказували гроші ЗСУ, волонтерили і боронили зі зброєю в руках в буквальному сенсі слова свій дім.

Ми не спали ночами, коли ворог бив по наших домах і переписувалися між собою, просто запитавши про найважливіше: "Як ти?".

Нічні ракетні обстріли, ночування на підлозі, чергування на блокпостах — все це зробило нас сильнішими. Війна не змусила нас здатися та впасти у відчай. Ми всі стали мужніми і стійкими, і згуртувались як один.

Журналісти агентства в перші тижні війни побували в Київській області та фіксували підбити російські танки, побували в гарячих точках Миколаївської області та у звільненому Херсоні.

Сьогодні через рік після повномасштабної агресії рф ми продовжуємо тримати інформаційний фронт.

Наші журналісти працювали та працюють під ракетними обстрілами в укриттях, в офісі, у своїх домах , ми писали новини на останніх значках індикатора зарядки гаджетів та ноутбуків і проводили наради під звуки сирени повітряної тривоги.

Наш колектив - це дзеркальне відображення України. Ми - українці та кримські татари. Ми спілкуємося українською та "qırımtatarca laf etemiz" (говоримо кримськотатарською), ми різні, але однаково рівні.

І для кожного з нас ранок 24 лютого 2022 року це поділ на до та після . У кожного з нас є своя історія війни, свої переживання, свої рани.

"На рік помінявся наш вік, на сто постаріло серце", — як писала Ліна Костенко…

Ми особисто дякуємо кожному нашому колезі за роботу, всім хто був з нами за цей рік, окремо ми дякуємо нашим читачам за те, що залишаєтеся з нами, і головне ми дякуємо ЗСУ за наближення нашої Перемоги!

Слава Україні!

З повагою, колектив редакції QIRIM.News
Київ, 3.40, 24 лютого, 2023 року