«Стрьомно щось планувати». Як українці відреагували на відкриття з 1 липня турецьких курортів

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
02 Червня 2020, 14:30
Асіф АлієвQHA
02 Червня 2020, 14:30
Асіф АлієвQHA

Туреччина з 1 липня відкриває свої кордони для іноземних туристів і відновлює авіасполучення з Україною. За словами міністра закордонних справ Туреччини Мевлюта Чавушоглу, його країна створить всі необхідні умови для безпечного відпочинку українських громадян влітку.

Однак новина про відкриття турецьких курортів викликала неоднозначну реакцію в українців у соцмережах. Деякі користувачі побоюються літати до Туреччини

Як відомо, в турецьких готелях в цьому році не передбачено звичний «шведський стіл», коли туристи самі підходили до приготованих страв і вибирали, що їм поїсти. Користувач Лідія Козенюк розповіла, як це буде відбуватися цього літа.

Однак ці нововведення влаштовують не всіх.

А користувач Sofia Lyamina побоюється, що по приїзду до Туреччини туристів посадять на двотижневий карантин.

Тим часом посол Туреччини в Україні Ягмур Ахмет Гюльдере ще 30 квітня розповідав, що в Туреччині знижується загальна кількість хворих на коронавірус, а в Анталії, де люблять відпочивати українці, кількість тих, хто заразився на коронавірус, дуже мала.

Також в готелях постійно буде присутній медичний персонал, який здійснюватиме при в'їзді в готель медичний контроль. У ресторанах біля моря вживатимуться заходи для дотримання соціальної дистанції, а персонал готелів пройде спеціальне навчання.

При цьому в соцмережах жорстко відреагували на можливість заміни турецьких курортів українськими.

Як писало QHA media, Україна і Туреччина домовилися про відновлення туристичних подорожей.