Жириновский скончался. Теперь официально

Новости Украины и мира
Асіф АлієвQHA
06 апреля 2022, 13:18
Асіф АлієвQHA
06 апреля 2022, 13:18

Сьогодні, помер лідер ЛДПР Володимир Жириновський.

Про повідомив речник Держдуми РФ (парламент) В'ячеслав Володін.

Він зазначив, що Жириновський пішов з життя після тяжкої та тривалої хвороби.

 У Росії ще 25 березня повідомляли, що Жириновський помер.

Жириновський відомий своїми неадекватними, агресивними виступами, які розглядаються актами прояву ксенофобії, імперіалізму й українофобії.

24 березня 2014 року Жириновський надіслав урядам Польщі, Угорщини та Румунії пропозицію розділити Україну разом з Росією. Він запропонував провести референдум про приєднання до Польщі Волинської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської і Рівненської областей, Румунії та Угорщині – Чернівці та Закарпаття, а решта мала відійти до складу Росії. На його думку, Україною повинна лишатися лише центральна частина держави.

У травні 2014 року Жириновський подарував свій особистий позашляховик "Тигр" бойовикам так званої ЛНР. 20 червня 2015 року Жириновський у прямому ефірі російської пропагандистської передачі звинуватив США у створенні так званих "ДНР" та "ЛНР", щоб викачувати з Росії гроші.

2018 року Генеральна прокуратура України встановила факти, що підтверджують причетність вищого керівництва РФ у підтримці та матеріальному забезпеченні терористичних організацій Луганська і Донецька. У жовтні 2018 обвинувальний акт за ч. 3 ст. 27 3 ч. ст. 258-5 Кримінального кодексу України вручено захисникам Жириновського, Діденка та Дегтярьова і направлено до Шевченківського районного суду міста Києва для розгляду. У грудні 2021 року Жириновський закликав РФ розпочати в ніч з 31 грудня 2021 року на 1 січня 2022 року бомбардування України.