Ваш браузер устарел

Для работы с сайтом необходима поддержка Javascript и Cookies

Чтобы использовать все возможности сайта, загрузите и установите один из этих браузеров:

МЕНЮ
Follow us
Висловити свою думку
12:17, 22 сентября, 2023
26 ноября 2022, 15:49

Майбутні потрясіння Росії: міст вирушить на морське дно, а Крим стане пасткою

Закрыть

Президент Зеленський в інтерв'ю Financial Times заявив, що Україна не сприймає варіанти, що виключають звільнення Криму, але припускає можливість повернення півострова невійськовим шляхом. І, на мій погляд, на сьогоднішній день є два шляхи звільнення Криму.

Перший, який я вважаю найбільш вірогідним, передбачає, що Кримський півострів буде звільнено в результаті наступальних дій ЗСУ. По-перше, наші війська вийдуть до Бердянська і переріжуть сухопутний коридор до Криму, який зараз проходить по окупованих територіях. По-друге, на дно морське буде покладений Кримський міст.

Після таких дій Крим стане пасткою, тому противник буде змушений евакуюватися з Криму, наприклад, в Новоросійськ. Адже все угруповання російських військ, яке знаходиться на півострові, буде повністю небоєздатним без забезпечення і підтримки. Морським шляхом, чисто поромними переправами, або якось інакше забезпечити життєдіяльність цього угруповання буде неможливо.
Переконаний, що в цьому випадку Росія добровільно звільнить півострів, відійшовши на більш вигідні позиції.

Другий варіант передбачає, що в результаті успішних дій ЗСУ зміниться політичне керівництво Російської Федерації і будуть проведені перемовини на умовах України, після чого і буде звільнений Крим. Припускаю, що президент Зеленський мав на увазі саме такий сценарій, коли Росія буде змушена піти на перемовини на наших умовах і деокупувати Крим, як і всі інші українські території.

Як в Росії відбудеться зміна правлячої еліти – це інше питання. Можливо, це трапиться в результаті перевороту – військового чи не військового, якого завгодно, і тоді до влади в Росії прийде більш розсудлива еліта і погодиться на справедливі умови України, зокрема, залишить Крим у спокої.

Сьогодні складно прогнозувати, як саме все станеться. Одне можна сказати точно: все залежить від успіхів наших Збройних сил. А успіх ЗСУ залежить як від підтримки всієї світової спільноти, так і від стійкості наших солдатів, нашого вміння воювати, а також стійкості нашого тилу. Це чудово розуміють у Кремлі, тому й завдають таких запеклих терористичних ударів по наших тилових об'єктах. Це робиться в надії на те, що наш тил здується, і Україна буде змушена сісти за стіл перемовин на умовах Москви. Але цього не буде.

Другие думки автора

Новые думки