Ваш браузер устарел

Для работы с сайтом необходима поддержка Javascript и Cookies

Чтобы использовать все возможности сайта, загрузите и установите один из этих браузеров:

МЕНЮ
Follow us
Висловити свою думку
16:48, 20 октября, 2021
01 апреля 2020, 14:34

Шведський спосіб життя проти коронавірусу

Закрыть
Асиф АлиевQHA

Швеція залишилася останньою країною в Європі, де ще не введені суворі правила карантину у зв'язку зі світовою пандемією коронавірусу. Уряд країни вважає, що бари, ресторани, кінотеатри та спортзали повинні залишатися відкритими, щоб запобігти фінансовій кризі.

Тим часом в країні спостерігається повільне, але все ж зростання числа жертв COVID-19: 198 осіб (дані на 1 квітня 2020 року).

Таке незворушне ставлення керівництва країни пояснюється, перш за все, шведським менталітетом і способом життя цього народу.

Так, згідно з Eurostat, шведи починають жити окремо від батьків в 18-19 років, в той час як в середньому в країнах ЄС у 26 років (в Італії, де найвищий рівень смертності від коронавірусу, близько 70% людей у ​​віці від 18 до 34 років живуть разом з батьками).

Крім цього, більше половина шведів — одинаки, які ні з ким не ділять своє житло. Це також найвищий показник в ЄС.

У шведів вважається звичайним сидіти в громадському транспорті далеко один від одного. Вони рідко заводять розмови з незнайомцями в магазинах або кафе - спілкуються вони, шанобливо дотримуючись дистанції.

Дистанційна робота вже давно широко практикується у Швеції. Понад третини громадян цієї країни час від часу працюють з дому, причому близько третини роблять це щодня або щотижня.

Фото: thebarentsobserver

У цій скандинавській країні не оцінять порив колеги вийти на роботу з кашлем і нежиттю. Роботодавці схильні заохочувати співробітників залишатися вдома, якщо вони захворіли, щоб уникнути поширення хвороб всередині компаній.

Через північний клімат та довгі місяці без сонця шведи одержимі перебуванням на свіжому повітрі та бажано — на сонці. А щоосені в поліклініках стоять черги на вакцинацію, оскільки традиційно побоюються грипу та застуди.

Таким чином, шведи майже все своє життя проживають в умовах, наближених до карантину. Їх спосіб життя — приклад того, як максимальна самоізоляція та турбота про своє здоров'я перешкоджають поширенню всіляких вірусів та інфекцій.

#Залишайтесявдома.

Другие думки автора

Новые думки