На користь «Нафтогазу»: Фінляндія конфіскувала майже 4 млн євро російських активів

Фінляндія конфіскувала 3,7 мільйона євро російських активів у межах справи про компенсацію збитків, завданих українській державній компанії «Нафтогаз» внаслідок російської агресії.
Як повідомляє фінський мовник Yle, рішення ухвалило Національне правоохоронне управління країни. Конфісковані кошти мають бути використані для відшкодування збитків українській енергетичній компанії та її дочірнім підприємствам.
Гроші були частиною фінансового внеску росії до програми прикордонного співробітництва між ЄС та рф, яка припинила існування після початку повномасштабного вторгнення в Україну. Після закриття програми кошти залишилися у Фінляндії та згодом були арештовані.
У фінських правоохоронних органах зазначили, що конфіскація пов’язана з позовом «Нафтогазу» щодо компенсації майна, знищеного або втраченого внаслідок дій рф. Загалом з 2024 року Фінляндія вилучила російських активів на суму понад 40 мільйонів євро. Раніше арешти переважно стосувалися нерухомості, однак цього разу йдеться саме про гроші.
Фото: Нафтогаз з відкритих джерел.
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
«Товарообіг між Туреччиною і Україною у $10 млрд» - Джемілєв, Джелял і міністр торгівлі Туреччини про перспективи співпраці

У Севастополі скорочується вилов риби, попри мільйонні дотації рф

«Москва ляже у Криму», — Мадяр

«Присязі не зраджую»: в окупованому Криму засудили українського прикордонника на 17 років

У кримському СІЗО погіршується стан 68-річної Галини Бехтер

Дрони ГУР атакували російську логістику біля Чонгара на шляху до Криму

Конституцію України вперше повністю переклали жестовою мовою

Севгіль Мусаєва представила колекцію прикрас, натхненних Кримом