На тлі атак Сил оборони в окупованому Севастополі запровадили низку обмежень

В окупованому Севастополі 22 – 23 червня не провадитимуть паливо з метою економії. Заправка проводитиметься лише для транспорту спеціальних служб, які забезпечують життєдіяльність міста. А також введена низка інших обмежень.
Про це повідомив окупаційний губернатор міста Михайло Развожаєв у Telegram.
Це відбувається на тлі атак Сил оборони. Зокрема, громадський транспорт змінює час своєї роботи, він працюватиме з 05.30 до 21.00. Пороми не курсуватимуть, будуть тільки пасажирські катери.
Великі об'єкти торгівлі - торгові центри, супермаркети та гіпермаркети працюватимуть з 07:00 до 20:00. Дрібні магазини, кіоски та аптеки встановлюють графік на власний розсуд.
Кав'ярні та точки громадського харчування працюватимуть з 08:00 до 20:00. Крім того, вуличне освітлення міста не вмикатиметься.
Також, за словами окупаційного чиновника, «через перевантаження електричних мереж» поза Севастополем можливі графіки тимчасового відключення споживання електроенергії.
Крім того, в окупованому Севастополі усі вуличні масові заходи скасовуються, починаючи з 22 червня «до особливого розпорядження».
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
«Присязі не зраджую»: в окупованому Криму прикордонник отримав 17 років

У кримському СІЗО погіршується стан 68-річної Галини Бехтер

Дрони ГУР атакували російську логістику біля Чонгара на шляху до Криму

Конституцію України вперше повністю переклали жестовою мовою

Севгіль Мусаєва представила колекцію прикрас, натхненних Кримом

У Криму ФСБ висунула обвинувачення викраденій освітянці з Луганська

У Криму пожежі на залізниці, ТЕС і військових об’єктах росіян, - монітори

Кримськотатарська делегація на чолі з Мустафою Джемілєвим провела низку зустрічей у Туреччині