Окупанти посилюють рекламну кампанію в Криму по залученню місцевих мешканців на війну проти України

Російські окупанти в Криму посилили рекламу контрактної служби в лавах російської армії, зокрема, для участі у війні проти України.
Про це повідомляє пресслужба Постійного Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим (АРК).
Йдеться про активізацію візуальної реклами в мережі, а також зростання кількості об'єктів із зовнішньою рекламою контрактної служби.
Крім високих грошових виплат, окупанти заманюють на війну проти України можливістю безоплатного отримання земельної ділянки. А у центрах зайнятості стали частіше проводити зустрічі безробітних з представниками військкоматів.
Фото ілюстративне: Крим.Реалії
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Зубкова підозрюють у розграбуванні заповідника «Асканія-Нова»

Судитимуть п’ятьох експосадовців ДСНС у Криму, які перейшли на бік окупантів

У Генштабі підтвердили чергові ураження в Криму

Юнак з Херсонської області самостійно виїхав з окупації в день свого повноліття
Окупанти засудили жителя Феодосії до 19 років колонії у справі про «держзраду»

Російський суд ухвалив вирок жительці Алушти у справі про коментарі — 5,5 року колонії

«Суд» знову відклав питання звільнення хворого Тофіка Абдулгазієва

«Операція України щодо Криму чітко прорахована», - Зеленський