Окупанти в Криму засудили до 18 років тюрми чоловіка, назвавши його диверсантом

Чоловіка, який начебто за завданням СБУ, здійснив диверсію на газопроводі в Кореїзі окупованого Криму, засудили до 18 років колонії.
Про це повідомляє Кримськотатарський Ресурсний Центр.
43- річний мешканець Ялти, як стверджує ФСБ, у червні 2023 року, за завданням СБУ, взяв із заздалегідь обладнаної схованки вибухівку, встановив на одній з ділянок газопроводу в смт Кореїз і підірвав його.
Затримавши кримчанина, російські правоохоронці згодом повідомили, що він зізнався у скоєному, проте чи щире це зізнання – невідомо.
Чоловікові призначили термін — 18 років позбавлення волі з відбуванням покарання у виправній колонії суворого режиму та перебуванням перших 4 років у в’язниці, а також штраф у розмірі 500 тисяч рублів.
Читайте також:
- СБУ уразила два російські судна військового забезпечення та засоби ППО в Керчі
- Ніч в окупованому Криму: вибухи лунали в Керчі та поблизу аеродрому «Саки»
- Зеленський: у Криму поглиблюється криза з пальним і воєнною логістикою
- «Колись наші танки все ж дійдуть до Джанкоя»: на Кінбурнській косі підняли український прапор
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Мін'юст рф визнав «Кримську солідарність» «іноземним агентом»

«Сьогодні з полону звільнено 160 військових», - Зеленський

В Криму оголосили режим «надзвичайної ситуації»

Близько трьох тисяч машин стоять у чергах на Керченському мосту

«Символ спротиву окупації», – в Україні відзначають День кримськотатарського прапора

Зеленський: у Криму поглиблюється криза з пальним і воєнною логістикою

«Колись наші танки все ж дійдуть до Джанкоя»: на Кінбурнській косі підняли український прапор

Зубкова підозрюють у розграбуванні заповідника «Асканія-Нова»