В ГУР підтвердили використання окупантами супутникового зв’язку Starlink

Головне управління розвідки Міністерства оборони України (ГУР) підтвердило використання російськими окупантами терміналів супутникового зв’язку Starlink.
Про це повідомляє пресслужба відомства.
“Радіоперехоплення розмови загарбників свідчить, що для налагодження доступу до інтернету термінали Starlink встановили, наприклад, у підрозділах 83-ї одшбр зс рф”, - сказано в повідомленні.
Зазначимо, що окупаційні війська 83-ї десантно-штурмової бригади діють у Донецькій області поблизу Кліщіївки та Андріївки.
Фото ілюстративне: InfoResist
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Зеленський: у Криму поглиблюється криза з пальним і воєнною логістикою

«Колись наші танки все ж дійдуть до Джанкоя»: на Кінбурнській косі підняли український прапор

Зубкова підозрюють у розграбуванні заповідника «Асканія-Нова»

Судитимуть п’ятьох експосадовців ДСНС у Криму, які перейшли на бік окупантів

У Генштабі підтвердили чергові ураження в Криму

Юнак з Херсонської області самостійно виїхав з окупації в день свого повноліття
Окупанти засудили жителя Феодосії до 19 років колонії у справі про «держзраду»

Російський суд ухвалив вирок жительці Алушти у справі про коментарі — 5,5 року колонії