У бухтах окупованого Криму у березні – квітні загинуло декілька сотень дельфінів, - Русєв

За останні два місяці у бухтах окупованого Криму загинуло декілька сотень дельфінів.
Про це повідомив доктор біологічних наук, начальник науково-дослідного відділу національного природного парку "Тузлівські лимани" Іван Русєв на сторінці у Facebook.
«Прикро, що знову, у березні, а зараз і у квітні 2024 року, вже загинуло декілька сотень дельфінів тільки у бухтах Севастополя та інших берегів окупованого рашистами Криму. Серед виявлених є і контужені тварини з симптомами ураження сонарами. Причому, багато серед загиблих, дельфіни - виду білобочка», - написав Русєв.
За його словами, у берегів Болгарії також викинуло азовок і афалін, загиблих від війни в окупованих росіянами водах Чорного моря, яких течія прибила до берегів Болгарії.
«І це є підтвердженням того факту, що активність ворожих субмарин і надводних човнів у тій частині Чорного моря біля Криму, Новоросійська - є головним фактором продовження загибелі рідкісних чорноморських китоподібних», - заявив доктор біологічних наук.
Він наголосив, що за оцінками експертів, з урахуванням факту, що море, або океан викидають тільки 5% загиблих тіл, реальна кількість загиблих з початку 2024 року оцінюється нами вже в декілька тисяч тварин.
Ілюстративне фото: Facebook/Центр реабилитации дельфинов «Безмятежное Море» / Serene Sea
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Мін'юст рф визнав «Кримську солідарність» «іноземним агентом»

«Сьогодні з полону звільнено 160 військових», - Зеленський

В Криму оголосили режим «надзвичайної ситуації»

Близько трьох тисяч машин стоять у чергах на Керченському мосту

«Символ спротиву окупації», – в Україні відзначають День кримськотатарського прапора

Зеленський: у Криму поглиблюється криза з пальним і воєнною логістикою

«Колись наші танки все ж дійдуть до Джанкоя»: на Кінбурнській косі підняли український прапор

Зубкова підозрюють у розграбуванні заповідника «Асканія-Нова»