У Києві представники кримськотатарської діаспори Туреччини вшанували пам'ять жертв депортації 1944 року

У Києві представники кримськотатарської діаспори (дернеки) Туреччини вшанували пам'ять жертв геноциду 1944 року.
Про це повідомляють кореспонденти QIRIM.News.
Вшанування пам'яті відбулося біля Меморіалу пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу.
Представники діаспори поклали квіти біля Меморіалу та зробили пам'ятне фото.
Зазначимо, що сьогодні розпачався визіт представників дернеків в Україну на чолі з головою платформи кримськотатарських організацій Туреччини Умітом Шілітом.
Делегація складається з 24 людей.
Читайте також:
- У Києві відбудеться пʼятий Міжнародний форум Експертної мережі Кримської платформи
- Окупанти планують дистанційне голосування на виборах у Криму
- «Товарообіг між Туреччиною і Україною у $10 млрд» - Джемілєв, Джелял і міністр торгівлі Туреччини про перспективи співпраці
- Туреччина закликала знизити напругу після удару по їхньому судну
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Мін'юст рф визнав «Кримську солідарність» «іноземним агентом»

«Сьогодні з полону звільнено 160 військових», - Зеленський

В Криму оголосили режим «надзвичайної ситуації»

Близько трьох тисяч машин стоять у чергах на Керченському мосту

«Символ спротиву окупації», – в Україні відзначають День кримськотатарського прапора

Зеленський: у Криму поглиблюється криза з пальним і воєнною логістикою

«Колись наші танки все ж дійдуть до Джанкоя»: на Кінбурнській косі підняли український прапор

Зубкова підозрюють у розграбуванні заповідника «Асканія-Нова»