В окупованому Криму після прильотів горять електропідстанція і нафтобаза, - соцмережі

В окупованому Криму після нічних прильотів горять два стратегічні об’єкти. За даними супутникової зйомки, теплові сигнатури пожеж зафіксовані на електричній підстанції ПС «Джанкой» 330 кВ у місті Джанкой; складі паливно-мастильних матеріалів (нафтовій базі) в селищі Азовське Джанкойського району.
Про це повідомляє Telegram-канал "Кримський вітер".
Вночі місцеві жителі повідомляли про вибухи в районах Армянська, Джанкоя, Феодосії та Сімферополя.
Фото ілюстративне
Читайте також:
- «Те, що транслює окупаційна влада, часто не відповідає дійсності», — Ольга Куришко звернулася до кримчан
- «Війна розпочалася з Криму і звільнення окупованих українських територій розпочнеться зі звільнення Криму», — Чубаров
- Рф перекидає ППО до Керченського мосту, оголюючи інші напрямки, — Зеленський
- Мадяр підтвердив удар по головній електропідстанції Севастополя
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
МЗС: з Ірану повернули чотирьох українських моряків із затриманого судна

«Війна розпочалася з Криму і звільнення окупованих українських територій розпочнеться зі звільнення Криму», — Чубаров

Рф перекидає ППО до Керченського мосту, оголюючи інші напрямки, — Зеленський

Мадяр підтвердив удар по головній електропідстанції Севастополя

В окупованому Криму до вересня скасували всі спортивні змагання та тренування

Після підриву Каховської ГЕС на Хортицю повернувся рожевий пелікан

У Криму побільшало справ за відмову служити в армії рф

Окупанти планують дистанційне голосування на виборах у Криму