Як окупанти на Херсонщині посилили пропагандистські заходи до 9 травня

До 9 травня окупаційна адміністрація на Херсонщині посилила примусове залучення населення до пропагандистських заходів.
Про це повідомляє «Жовта стрічка».
У Генічеську працівникам бюджетної сфери наказали взяти участь у відвідуванні “акцій пам’яті” та меморіалів “героям Великої вітчизняної війни”. Після участі вони мають надати фотофіксацію для окупаційної влади.
Активісти руху "Жовта стрічка" повідомляють, що таким чином росіяни формують картинку масової підтримки власних наративів та використовують бюджетників як інструмент пропаганди на тимчасово окупованих територіях.
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
«Товарообіг між Туреччиною і Україною у $10 млрд» - Джемілєв, Джелял і міністр торгівлі Туреччини про перспективи співпраці

У Севастополі скорочується вилов риби, попри мільйонні дотації рф

«Москва ляже у Криму», — Мадяр

«Присязі не зраджую»: в окупованому Криму засудили українського прикордонника на 17 років

У кримському СІЗО погіршується стан 68-річної Галини Бехтер

Дрони ГУР атакували російську логістику біля Чонгара на шляху до Криму

Конституцію України вперше повністю переклали жестовою мовою

Севгіль Мусаєва представила колекцію прикрас, натхненних Кримом