Запаси водосховищ у Криму скоротилися на 3 млн кубометрів

За березень запаси водосховищ у Криму скоротилися на 3 млн кубічних метрів, заявили в окупаційному «Управлінні з гідрометеорології та моніторингу навколишнього середовища».
За словами фахівців, березень на півострові видався дуже теплим та посушливим.
Про це повідомляють російські ЗМІ.
За 11 років окупації росія не налагодила забезпечення мешканців Криму прісною водою. А підрив Каховської ГЕС тільки ускладнив цю ситуацію.
Хоча спроби дати воду півострову були. Приміром, росіяни почали масово будувати водогони, перекидаючи воду з одного водосховища до іншого. А кілька років тому володимир путін стверджував, що під Азовським морем є значні запаси прісної води, що, звісно ж, виявилось черговою брехнею.
Періодично росіяни навіть обіцяють кримчанам опріснювальні установки.
Тим часом в Степовому Криму воду досі підвозять водовозами, а в Сімферополі виникають труднощі з водопостачанням.
Річка Салгир, яка є основним джерелом води для міста, сильно забруднена, і рівень шкідливих речовин у ній перевищує всі допустимі норми, що робить її ненадійним джерелом питної води.
Проблеми виникають і з підземними водами, де спостерігається збільшення солоності, тому ця вода потребує додаткової очистки.
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
«Сьогодні з полону звільнено 160 військових», - Зеленський

В Криму оголосили режим «надзвичайної ситуації»

Близько трьох тисяч машин стоять у чергах на Керченському мосту

«Символ спротиву окупації», – в Україні відзначають День кримськотатарського прапора

Зеленський: у Криму поглиблюється криза з пальним і воєнною логістикою

«Колись наші танки все ж дійдуть до Джанкоя»: на Кінбурнській косі підняли український прапор

Зубкова підозрюють у розграбуванні заповідника «Асканія-Нова»

Судитимуть п’ятьох експосадовців ДСНС у Криму, які перейшли на бік окупантів