90% мирного плану вже узгоджено, - Рустем Умєров

Секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Рустем Умєров повідомив про насичений день роботи в Києві з радниками з питань національної безпеки європейських країн, представниками Європейського Союзу та НАТО.
З українського боку участь взяли представники уряду, сектору безпеки й оборони, розвідувальної спільноти та парламенту. Обговорено безпекові гарантії, пункти мирного плану, економічне відновлення та військово-політичні питання. За словами Рустема Умєрова, більшість позицій — 90% мирного плану — вже узгоджено, робота триває над деталями.
До обговорень у форматі відеозв’язку приєднався спеціальний представник Президента США Стів Віткофф, що дозволило синхронізувати підходи України, США та європейських партнерів у реальному часі.
За підсумками домовлено перейти до наступного етапу — підготовки зустрічі на рівні лідерів країн 6 січня у Парижі. Напередодні, 5 січня, відбудеться окрема нарада начальників генеральних штабів європейських країн для додаткової координації у безпековому вимірі.
Фото: скріншот з відео зустрічі
Читайте також:
- Розпочалася зустріч з європейськими партнерами щодо гарантій безпеки та мирного плану
- До Києва прибули радники з національної безпеки з 15 країн та представники ЄС і НАТО, - Рустем Умєров
- Зеленський провів нараду з Олегом Іващенком і призначив його новим очільником ГУР
- Володимир Зеленський запропонував Кирилу Буданову очолити Офіс Президента України
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
«Ми — Україна»: чергова акція спротиву від «Жовтої стрічки» у Криму

До Києва прибули радники з національної безпеки з 15 країн та представники ЄС і НАТО, - Рустем Умєров

Американо-венесуельський конфлікт: Трамп заявив про затримання Мадуро

Правозахисники зафіксували 25 підозрюваних у переслідуванні Ремзі Бекірова в Криму

Ердоган підтвердив активну участь Туреччини у переговорах щодо завершення війни в Україні

Зеленський провів нараду з Олегом Іващенком і призначив його новим очільником ГУР

Новий мер Нью-Йорка склав присягу на Корані вперше в історії міста

Окупаційна прокуратура Криму провела «святковий візит» до школи-інтернату