Асіф Алієв

Дружина Ердогана закликала припинити вогонь в секторі Газа

mainnews-id
Ердоган зазначила, що міжнародне співтовариство має покласти край багаторічному конфлікту в регіоні.

На саміті «Єдине серце за Палестину», який відбувся у Стамбулі 15 листопада, перша леді Туреччини Еміне Ердоган закликала до припинення вогню та встановлення тривалого миру в Секторі Газа.

Про це повідомляє TRT.

«Я вимагаю, щоб усі відповідальні члени уряду Ізраїлю постали перед Міжнародним кримінальним судом за всі скоєні ними військові злочини. Є ті, хто стверджує, що постмодерністський голокост, який сьогодні розгортається в Палестині, є проявом ізраїльського права на самооборону. Я вважаю, що ніхто більше не повинен дурити свідомих людей світу цією безглуздою риторикою», - заявила перша леді.

«У той час, як міжнародне співтовариство, якому доручили захист мешканців Гази, зазнало невдачі, журналісти, медики та працівники гуманітарної допомоги стоять на варті людяності. Тому ми також повинні пильно стежити за подіями всіма доступними засобами до оголошення перемир'я», - наголосила Ердоган.

«У кожного з нас є індивідуальна сила, але коли ми об'єднуємося, наш голос стає набагато сильнішим. Давайте об'єднаємо наші слова зараз для них [жителів Гази] та для всього світу, закликаючи до негайного припинення вогню», — закликала політикиня. Пані Ердоган також зазначила: «міжнародне співтовариство має виступати не лише за припинення вогню, а й за міцний мир, щоб покласти край багаторічному конфлікту в регіоні».

Вона наголосила: «настав час встановити постійний мир через вирішення близькосхідного конфлікту на основі двох держав». Говорячи про руйнування, викликані хаотичними ізраїльськими авіаударами по житловому сектору в Газі, пані Ердоган наголосила: «необхідно створити гуманітарний фонд для відновлення сектора».

Читайте новини в телеграмi

Актуальнi новини Украiни та свiту

telegram

Підписатись