Олександра Єфименко

Окупанти в Криму погрожують до 20 років ув’язнення за фільмування паливних колон

mainnews-id
Окремо погрожують кримінальним переслідуванням неповнолітніх

В окупованому Криму російські силовики посилюють переслідування місцевих жителів за публікацію інформації про переміщення паливних колон та військової техніки.

Про це повідомляють підконтрольні окупаційній владі кримські телеграм-канали з посиланням на джерела в силових структурах рф.

За їхніми даними, жителям півострова погрожують кримінальною відповідальністю за фото, відео або повідомлення про маршрути руху бензовозів. Російські силовики нібито розглядають такі дії як «сприяння диверсійній діяльності» та заявляють про можливість покарання від 10 до 20 років позбавлення волі.

Пропагандистські ресурси також стверджують, що в Криму вже розпочали пошук і затримання людей, які публікували інформацію про пересування паливних колон. Крім того, заявляється про затримання першої людини, яка знімала бензовози на півострові. Незалежного підтвердження цієї інформації наразі немає.

Окупаційні силовики окремо погрожують кримінальним переслідуванням неповнолітніх віком від 14 років, якщо вони поширюватимуть фото чи відео військової техніки або паливних колон.

Посилення таких погроз відбувається на тлі регулярних атак по військових об’єктах і логістичній інфраструктурі рф в окупованому Криму, а також повідомлень про дефіцит пального на півострові. Експерти неодноразово зазначали, що російська влада намагається максимально обмежити поширення інформації про наслідки ударів та переміщення військових вантажів.

Фото: один з уражених російських бензовозів у Криму. З пропагандистських медіа.

share-arrowiconiconiconicon

Читайте новини в телеграмi

Актуальнi новини Украiни та свiту

telegram

Підписатись

Головнi новини

Бiльше новин