Микола Шевчук

Окупанти прооперували політв’язня Ленура Сейдаметова

mainnews-id
Була проведена операція з видалення кісти в нижній частині хребта

Бранцю Ленуру Сейдаметову провели операцію з видалення кісти у нижньому відділі хребта. Він все ще потребує видалення кісти Бейкера в колінному суглобі. На госпіталізацію чоловік чекав півтора місяця.

Про це повідомила його дружина Аджира Сейдаметова, цитує «Кримська солідарність».

За її словами, чоловік повідомив їй, що операція з видалення кісти в нижній частині хребта «пройшла нормально» і тривала 15 хвилин, весь цей час кримський татарин був свідомий. Наразі Ленур Сейдаметов знаходиться у палаті. Чоловік не може сидіти та довго стояти. Йому регулярно колють знеболювальні.

Медики не повідомляють йому результатів аналізів і як довго триватиме лікування. Крім цього, вони не розповідають і про те, чи оперуватимуть йому кісту Бейкера на колінному суглобі.

Нагадаємо, активіста етапували у в'язницю в єльці ліпецької області із СІЗО новочеркаська 10 січня цього року після розгляду апеляції на вирок Південного окружного суду.

До арешту Ленур Сейдаметов працював продавцем на ринку, потім будівельником та зубним техніком. З 2020 року надавав послуги вантажоперевезень у Сімферополі.

17 лютого минулого року о четвертій годині ранку в Криму відбулися масові обшуки у Білогірську, Бахчисараї, Сімферополі, Севастополі та Радянському районі Криму. Ленур Сейдаметов, Тимур Ялкабов, Азамат Еюпов, Яшар Шихаметов, Ернест Ібрагімов та Олег Федоров після проведення слідчих заходів за місцем проживання в їхніх будинках доставлені до уфсб Криму, після чого взяті під варту та відправлені на судово-психіатричні експертизи.

22 березня 2022 року Південний окружний військовий суд оголосив обвинувальний вирок політичним ув'язненим із Криму — Тимуру Ялкабову та Ленуру Сейдаметову. Кримськотатарським активістам було призначено терміни 17 та 13 років у колонії суворого режиму.

Читайте новини в телеграмi

Актуальнi новини Украiни та свiту

telegram

Підписатись