Ліна Тимошина

П'ятий саміт Кримської платформи відбудеться 24 вересня у Нью-Йорку - Сибіга

mainnews-id
Очільник МЗС закликав усі миролюбні держави-члени ООН приєднатися до саміту

П'ятий саміт Міжнародної Кримської платформи відбудеться 24 вересня у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга у соцмережі X.

«Саміт, який відбудеться у 80-ту річницю ООН, підтвердить глобальну відданість цілям і принципам Статуту ООН: суверенітету, територіальній цілісності держав та миру. Саміт визнає тверду позицію Генеральної Асамблеї ООН у підтримці поваги до Статуту в контексті російської агресії та спроби анексії території України», - зазначив Сибіга.

Він зауважив, що з 2014 року Асамблея прийняла понад двадцять резолюцій, які підтверджують, що Крим – це Україна.

«Ми запрошуємо всі миролюбні держави-члени ООН приєднатися до саміту, підтримати Статут і допомогти просуванню справедливого і тривалого миру в Україні відповідно до принципів Статуту ООН», - написав міністр закордонних справ.

Нагадаємо, напередодні президент Володимир Зеленський заявив, що російська федерація намагається перешкодити проведенню П’ятого саміту Міжнародної Кримської платформи.

share-arrowiconiconiconicon

Читайте новини в телеграмi

Актуальнi новини Украiни та свiту

telegram

Підписатись

Головнi новини

Бiльше новин