Попередньо домовлено з рф про звільнення 1200 наших людей, - Секретар РНБО Рустем Умєров

Україна має попередню домовленість з рф про звільнення 1200 українських громадян.
Про це повідомив Секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Рустем Умєров після наради із президентом Володимиром Зеленським та керівником Офісу Президента Андрієм Єрмаком, де вони обговорили поточний стан перемовного треку, зокрема реалізацію домовленостей, досягнутих під час останньої зустрічі з російською стороною у Стамбулі.
За його словами, одне з ключових питань – обміни військовополонених. Є попередня домовленість про звільнення 1200 громадян України. Наразі триває робота над списками.
Рустем Умєров підкреслив, що ведеться робота над поверненням цивільних громадян: ідентифікується кожне прізвище та українських дітей, незаконно вивезених до росії.
Обговорили також підготовку до наступного засідання Ставки. Серед тем – готовність енергетичного сектору та критичної інфраструктури до осінньо-зимового періоду, посилення ППО та ефективність наших далекобійних ударів по логістиці ворога.
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Удар по мечеті Києва - цинізм рф

«Нагадуватиме Північну Корею»: кримчани про заборону WhatsApp

Підтримка і турбота: Генконсульство України в Стамбулі про літні табори для українських дітей

Мустафа Джемілєв отримав нагороду від Національної академії безпеки

Мирний стіл Ердогана: турецькі ЗМІ про ініціативи президента завершити війну рф проти України

Посли трьох африканських країн відвідали окупований Крим: МЗС та Меджліс зробили різкі заяви

Пісні під арештом: як у Криму переслідують за українську музику

ГУР провело кібератаку в окупованому Криму