Микола Шевчук

СБУ повідомила про підозру двом кримським колаборантам, які займаються “центрами військового виховання”

mainnews-id
Колаборанти забезпечували зброєю, екіпіруванням та навчальним обладнанням так званий «регіональний центр з підготовки до військової служби та військово-патріотичного виховання»

Служба безпеки України (СБУ) повідомила про підозру ще 2 кримським колаборантам, які співпрацювали з «центрами військового виховання» рф.

Про це повідомляє пресслужба Головного управління СБУ в Автономній республіці Крим.

Служба безпеки задокументувала злочинну діяльність 2 колаборантів, які забезпечували зброєю, екіпіруванням та навчальним обладнанням так званий «регіональний центр з підготовки до військової служби та військово-патріотичного виховання».

“У цій мілітарній «установі» інструктори рф навчають кримських школярів тактиці ведення бою, проводять вогневу та диверсійно-розвідувальну підготовку, агітують вступати до лав російської армії та намагаються «прищепити» ненависть до України”, - сказано в повідомленні.

За даними слідства, один з фігурантів — Ігор Парубін — постачав окупантам зброю й екіпірування для «практичних занять» з вогневої підготовки, де дітей вчать застосовувати різні зразки стрілецького озброєння.

У 2023 році колаборант отримав півмільйона рублів злочинного прибутку, забезпечивши ворога навчальними автоматами АК-74М, шоломами, захисними окулярами та ремінно-поясними системами (РПС).

Друга викрита колаборантка — Алла Трошина— займалася постачанням навчального обладнання та канцелярських товарів у так званий «кримпатріотцентр».

Крім співпраці з цією окупаційною «організацією», Трошина вела активну «підприємницьку діяльність» з іншими псевдоустановами рф. На її рахунку 200 виконаних «державних» контрактів, на загальну суму 20 млн рублів.

На підставі зібраних доказів, Парубіну та Трошиній заочно повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).

Читайте новини в телеграмi

Актуальнi новини Украiни та свiту

telegram

Підписатись

Головнi новини

Бiльше новин