QIRIM.News

Рустем Умєров провів телефонні розмови з радниками з нацбезпеки E3 та NB8: синхронізували позиції щодо переговорів і гарантій безпеки

mainnews-id
Країни Європи підтвердили підтримку України та наголосили на необхідності дієвих гарантій для тривалого миру

Секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Рустем Умєров провів дві телефонні розмови з партнерами. Перша — з радниками з питань національної безпеки країн E3 (Франція, Німеччина, Велика Британія). Другий — з радниками країн NB8 (Нордично-Балтійська вісімка: Данія, Литва, Латвія, Естонія, Швеція, Норвегія, Фінляндія, Ісландія).

Про це повідомив сам Рустем Умєров.

Під час розмов сторони синхронізували позиції з приводу переговорного треку та подальшої дипломатичної роботи. Рустем Умєров наголосив на необхідності дієвих гарантій безпеки для України як однієї з ключових основ для довготривалого миру.

«Країни E3 та NB8 — серед лідерів у підтримці нашої держави. Вони надають критично важливу допомогу, і ми щиро вдячні за їхню підтримку та партнерство», — зазначив секретар РНБО.

Сторони підтвердили спільну мету — рухатися до справедливого та тривалого миру для України.

Фото ілюстративне

share-arrowiconiconiconicon

Читайте новини в телеграмi

Актуальнi новини Украiни та свiту

telegram

Підписатись

Головнi новини

Бiльше новин
news-pic

Ціною власного життя: у Києві помер двірник, який закрив собою дитину під час теракту

news-pic

У червні ЄС запровадить заборону на в'їзд для російських військових

news-pic

Російський суд продовжив термін тримання під вартою учасникам «п'ятої Бахчисарайської групи» Хізб ут-Тахрір

news-pic

Україна підписала 10-річні угоди про Drone Deal з Саудівською Аравією, ОАЕ та Катаром

news-pic

Джемілєв обговорив з міністром внутрішніх справ Туреччини репресії в Криму

news-pic

Школярів з Херсонщини відправили на військові збори в Крим

news-pic

Сибіга: Участь у делегації представників кримських татар в Анталійському форумі посилила переговорні позиції України

news-pic

Сибіга: Україна та Туреччина - не конкуренти, а країни, які взаємодоповнюють одна одну