«Тримається стійко і відкидає всі негативні сценарії», - два роки з дня незаконного затримання Аппаза Куртамета

Кримськотатарський політв'язень Аппаз Куртамет, засуджений окупантами до семи років колонії за звинуваченням у нібито фінансуванні українського добровольчого батальйону, тримається стійко і відкидає всі негативні сценарії.
Про це у другу річницю його зникнення повідомила на сторінці у Facebook його мати Айше Одабаш.
«Сьогодні рівно два роки з того жахливого дня, коли сталося зникнення мого сина Аппаза, минуло довгих два роки в надії на визволення з жахливого несправедливого ув'язнення, але мій син тримається стійко і відкидає всі негативні сценарії та думки, займається самоосвітою і цілеспрямований у своїй позиції, що його не забудуть, що його обміняють», - написала Айше Одабаш.
Нагадаємо, Аппаз Куртамет – кримський татарин, викладач кримськотатарської мови з селища Новоолексіївка Херсонської області. Аппаз Куртамет вирушив 23 липня 2022 року з Новоолексіївки до Криму до родичів. Його зв’язок з родичами перервався на КПВВ «Чонгар». Впродовж майже трьох місяців місцеперебування та правовий статус Аппаза Куртамета були невідомі.
Пізніше стало відомо, що його затримали російські силовики. Хлопця звинуватили у нібито фінансуванні «збройного формування». За версією обвинувачення, Куртамет буцімто переказав 500 гривень своєму знайомому, який нібито служить у "батальйоні імені Номана Челебіджихана".
20 квітня 2023 року окупаційний Київський районний суд Сімферополя засудив Аппаза Куртамета до 7 років позбавлення волі в колонії суворого режиму з відбуванням першого року у в’язниці.
Читайте також:
- Зустрічі в ОАЕ завершилися: Україна, США та росія обговорили параметри закінчення війни
- Росія використовує енергетику як інструмент шантажу та політичного тиску, - Чийгоз
- Українська делегація взяла участь у тристоронній зустрічі в Абу-Дабі з американською та російською сторонами
- Заочно засуджена в Україні Шевцова очолила посаду заступниці Аксьонова в Криму
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Зустрічі в ОАЕ завершилися: Україна, США та росія обговорили параметри закінчення війни

51 рік мав виповнитися сьогодні першій жертві російської окупації Решату Аметову

Сили оборони уразили РЛС окупантів у Криму

Заочно засуджена в Україні Шевцова очолила посаду заступниці Аксьонова в Криму

Суд у рф визнав ракетну атаку на крейсер «Москва»

Незрячого мусульманина Олександра Сізікова повертають до тюрми в Красноярському краї, попри важкий стан здоров’я

В окупованому Криму затримали двох чоловіків

Кримськотатарський ресторан «Мусафір» у Києві працюватиме вночі