Асіф Алієв

У Києві відбудеться міжнародна конференція «Crimea Global. Understanding Ukraine through the South»

mainnews-id
Цьогорічна подія проходитиме під гаслом «Holding On, Speaking Out»

17–18 листопада 2025 року в Києві відбудеться третя міжнародна конференція «Crimea Global. Understanding Ukraine through the South».

Як повідомляє сайт Кримської платформи, цьогорічна подія проходитиме під гаслом «Holding On, Speaking Out» і буде присвячена зміцненню зв’язків України з країнами Азії, Африки та Латинської Америки через обговорення спільних викликів, тем глобальної безпеки та наслідків російської агресії проти України.

«Метою конференції є демонстрація стійкості українського суспільства, підкреслення ролі України як частини світової спільноти, а також посилення уваги міжнародних партнерів до питань деокупації Криму, звільнення цивільних заручників і повернення незаконно вивезених дітей.

Захід покликаний стати майданчиком для обговорення нових форматів співпраці України з регіонами, що мають власний досвід колоніального минулого та боротьби за суверенітет», — йдеться у заяві.

Серед учасників — представники країн: Демократична Республіка Конго, Кенія, Нігерія, Аргентина, Бразилія, Коста-Рика, Мексика, Індія, Киргизстан, Малайзія, М’янма, Непал та інші.

До Києва приїдуть експерти, науковці, журналісти, правозахисники, лідери громадської думки та члени міжнародних організацій.

share-arrowiconiconiconicon

Читайте новини в телеграмi

Актуальнi новини Украiни та свiту

telegram

Підписатись

Головнi новини

Бiльше новин