У Судаку пенсіонер МВС України засуджений за «екстремістські публікації»

В окупованому Судаку пенсіонера МВС України засудили до двох років колонії через публікації у соцмережі «Фейсбук». За даними російських силовиків, у лютому 2024 року чоловік нібито поширював матеріали «русофобського змісту» та образливо висловлювався про російське населення півострова.
Проти нього було порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 280 КК рф («Публічні заклики до здійснення екстремістської діяльності»), що передбачає до п’яти років позбавлення волі.
Раніше QIRIM.Media писало, що в окупованому Криму зросла кількість кримінальних переслідувань за «екстремізм» і «виправдання тероризму».
Фото: ілюстративне. З відкритих джерел.
Читайте також:
- У Севастополі окупанти затримали жінку та засудили чоловіка за коментарі в соцмережах
- Бранця Олега Приходька окупанти знову судитимуть за «держзраду»
- Російський суд продовжив термін тримання під вартою учасникам «п'ятої Бахчисарайської групи» Хізб ут-Тахрір
- У росії затримали кримську татарку Діану Гаврилюк за звинуваченням у державній зраді
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Україна підписала 10-річні угоди про Drone Deal з Саудівською Аравією, ОАЕ та Катаром

Джемілєв обговорив з міністром внутрішніх справ Туреччини репресії в Криму

Школярів з Херсонщини відправили на військові збори в Крим

Сибіга: Участь у делегації представників кримських татар в Анталійському форумі посилила переговорні позиції України

Сибіга: Україна та Туреччина - не конкуренти, а країни, які взаємодоповнюють одна одну

Фідан: Туреччина вважає війну в Україні загрозою для регіону та підтримує мирні переговори

Кримськотатарська рок-колаборація: Jamala і гурт Shatur-Gudur презентували спільний трек про київські світанки

У Туреччині стартував Анталійський дипломатичний форум