Микола Шевчук

Умєров зустрівся з очільником Представництва НАТО в Україні: про що говорили

mainnews-id
Окремо стояло питання участі солдатів КНДР у війні проти України

Міністр оборони України Рустем Умєров обговорив у Києві з очільником Представництва НАТО в Україні Патріком Тернером питання постачання засобів ППО.

Про це повідомив сам Умєров.

Сторони обговорили стан виконання домовленостей, досягнутих за підсумками саміту НАТО у Вашингтоні, зокрема питання постачання засобів ППО, а також реалізацію проектів JATEC та NSATU.

Крім того, Умєров ознайомив Старшого представника НАТО з ключовими пріоритетами Міністерства оборони України. Патрік Тернер помітив суттєвий прогрес у реформуванні Збройних сил України і зазначив, що українська армія помітно змінилася.

Додатково український міністр проінформував колегу про участь військових КНДР у поточній ескалації агресії проти України. Також запропонував провести наступне засідання Ради Україна-НАТО на рівні міністрів оборони саме в Києві.

Фото: пресслужба Рустема Умєрова

share-arrowiconiconiconicon

Читайте новини в телеграмi

Актуальнi новини Украiни та свiту

telegram

Підписатись

Головнi новини

Бiльше новин
news-pic

Росіяни здійснили комбінований удар ракетами та дронами: частина з Криму

news-pic

Роковини загибелі кримських політв'язнів: як бранцям кремля добитися медичної допомоги і запобігти новим смертям у російських тюрмах

news-pic

До 15 років ув’язнення заочно засудили двох чоловіків з Криму та Запорізької області

news-pic

Володимир Хорольський з Херсонщини повернувся з російського полону після понад трьох років

news-pic

Окупаційна влада Криму повідомила про справу проти жителя Ялти щодо «держзради»

news-pic

В Україні заочно судитимуть керівника незаконного збройного формування з Севастополя

news-pic

Окупаційна влада на ТОТ готує механізм примусового вилучення дітей з родин

news-pic

До Міжнародного дня рідної мови оголошено літературний конкурс пам’яті Сейрана Кадирова