В окупованому Криму планували призвати до армії 2500 кримчан

У літній період на території окупованого Криму тривала чергова весняна призовна кампанія, метою якої було призвати близько 2500 кримчан до збройних сил рф.
Про це йдеться у звіті правозахисної організації Irade, повідомляє QIRIM.News.
Однією з форм примусу до служби в окупаційній армії є кримінальна відповідальність за ухилення від військового призову, яку широко застосовують щодо цивільного населення на окупованій території.
За звітний період (з 24 травня до 24 серпня) до судів надійшло щонайменше 17 кримінальних справ за статтею 328 КК «Ухилення від призову на військову службу» (за минулий період таких справ було також 17).
Ця кількість демонструє загальне охоплення системою примусу всієї окупованої території, а також масштаби примусових заходів для вступу до лав російської армії за призовом.
Даний матеріал виготовлено за підтримки ГО "Інститут масової інформації" в межах проєкту міжнародної організації Internews Network
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
У Криму школярів агітують ставати військовими психологами

Кримського політв’язня Яшара Муєдінова етапували до Омська

У Ялтинській затоці зафіксували балкери, які можуть перевозити вкрадене українське зерно

У Криму викрадену директорку школи мистецтв з Луганщини понад пів року утримували в ізоляції

Вночі рф випустила по Україні 187 дронів
У Києві презентували фільм про кримчанина Геннадія Афанасьєва у День спротиву окупації

В окупованому Криму посилюється практика переслідувань за «тероризм»

На форумі до Дня спротиву окупації Криму представили виставку про різні виміри протистояння