Кіра Василенко

Відбувати покарання за 2200 км від рідного дому: Людмилу Колесникову доставили до колонії в Костромі

mainnews-id

Колишню дізнавачку російської поліції Людмилу Колесникову, яку засудили до 17 років за нібито донати на користь української армії, етапували до жіночої колонії в місті Кострома (рф).

Про це повідомляє телеграм-канал «Трибунал. Кримський епізод».

За даними правозахисників, дорога до місця відбування покарання з окупованого Криму зайняла приблизно два місяці, оскільки відстань з рідної для жінки Ялти до колонії становить близько 2200 км.

Як повідомляється, раніше Людмилу Колесникову затримали співробітники ФСБ рф. Протягом трьох місяців її утримували в ізоляції, після чого «судовий процес» відбувся у закритому режимі. Сторона захисту заявляла про перешкоди під час розгляду справи.

Російський суд призначив Колесниковій покарання у вигляді 17 років позбавлення волі. Апеляційний суд залишив вирок без змін. Правозахисники зазначають, що відбування покарання за межами тимчасово окупованої території суперечить нормам міжнародного гуманітарного права.

Вони наголошують, що етапування на великі відстані від місця проживання призводить до розриву соціальних зв’язків та може мати ознаки воєнного злочину — незаконного переміщення населення окупованої території за її межі.

Фото: Людмила Колесникова. З особистої сторінки в Instagram.

share-arrowiconiconiconicon

Читайте новини в телеграмi

Актуальнi новини Украiни та свiту

telegram

Підписатись

Головнi новини

Бiльше новин