Військовослужбовиця Шура «Ялта» Рязанцева померла від серцевої недостатності - 78-ий ОДШП
Військовослужбовиця 78 окремого десантно-штурмового полку (ОДШП), кримчанка Шура Рязанцева, померла від серцевої недостатності в лікарні Житомира.
Про це Суспільному Крим повідомили у пресслужбі 78 ОДШП.
Там розповіли, що у медичній довідці, наданій лікарями, причиною смерті вказана серцева недостатність.
За даними пресслужби 78 ОДШП, Шура Рязанцева переводилася в інший підрозділ. Відомо, що їй лишався один день до переведення.
Нагадаємо, про смерть військовослужбовиці та активістки Революції Гідності Шури "Ялти" Рязанцевої 11 червня повідомила її сестра Валерія.
Шура Рязанцева родом із Криму. Під час Революції Гідності вона рятувала поранених протестувальників на вулиці Інститутська.
У березні 2014 року після окупації Криму жінка спробувала дістатися рідного півострова. Однак на КПП потрапила у російський полон. Там пробула п'ять днів.
До початку повномасштабного вторгнення Шура Рязанцева працювала стилісткою «Студії Квартал 95» та кількох телевізійних програм. У лютому 2022 року Шура долучилася до лав територіальної оборони.
Читайте також:
- «Де цвіте гіркий мигдаль…»: у Києві відбувся захід до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу
- Президент Азербайджану відмовився їхати на парад путіна
- В окупованому Криму застрелився начальник ВЛК
- У Кримському домі презентували «Календар знаменних та пам’ятних дат з історії Криму і кримськотатарського народу»
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
«Любіть по-рускі» — як в Криму мілітаризують дітей та вчать ненавидіти Україну

Хліб на крові: Як росія викрадає зерно з України

Замість дзвінків у школах —радянська воєнна музика: як рф нав’язує мілітаризацію дітям в Криму

Ірині Данилович — 46

Загарбники змушують школярів у Севастополі заповнювати онлайн-форми для вибору вишів

У Києві відзначили Хидирлез: ФОТО

Другий за добу: українські військові знищили ще один літак рф

Лідер у вигнанні: як рф заборонила Джемілєву повернутися додому