Колаборант Цеков закликав окупантів деукраїнізувати вулиці кримських міст

Колаборант, зрадник і так званий сенатор від Криму Сергій Цеков закликав загарбників перейменувати вулиці населених пунктів Криму, названі на честь українських та американських діячів.
Про це повідомляють ЗМІ окупантів.
"Ми виявили цікаві речі: у нас у Криму є населені пункти, де є вулиці імені Кравчука, Кучми, навіть є вулиця Рейгана. Назви надали за часів України. Я думаю, що це не ті особи, іменами яких треба називати вулиці міст Криму ", - сказав зрадник.
При цьому, видання окупантів нагадало, що у 2022 році так званий голова Криму Сергій Аксьонов запропонував провести "ревізію" щодо виявлення українських назв вулиць у населених пунктах півострова. Зокрема, начебто мешканці окупованого Армянська перейменували вулицю, названу іменем борця за незалежність України, дисидента В'ячеслава Чорновола на честь 126-ї бригади берегової оборони загарбників.
ФОТО ілюстративне: монумент Тарасу Шевченку в Євпаторії
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
«Це логічне продовження репресій», — адвокат Полозов про свій розшук у рф

Політв’язень Рустем Гугурик втрачає слух на обидва вуха у російській колонії

У Криму оштрафували понад 1200 осіб за "дискредитацію" армії рф

До окупованого Криму переселилися до 11 тисяч білорусів

Газеті «Qırım» — 36 років

«Кримські татари складали основну ударну силу», - історик Громенко про їхню роль у Конотопській битві 1659 року проти росіян

У Києві відбудеться воркшоп «Пишемо кримськотатарську Вікіпедію»

Росія вивезла з окупованого Криму понад 100 культурних цінностей