Асіф Алієв

Збагатився на мільйони рублів або як в Севастополі чиновники заробляють на земельних ділянках

mainnews-id
Йдеться про ділянку землі в 1,76 га між недобудовою та дитячим табором «Омега».

Окупаційний департамент з майнових та земельних відносин Севастополя був визнаний таким, що незаконно збагатився майже на 11 мільйонів рублів коштом громадянина, який не зміг забудувати ділянку в бухті «Омега».

Про це повідомляє видання Голос.Криму.

Йдеться про ділянку землі в 1,76 га між недобудовою та дитячим табором «Омега». Там спочатку намагалися звести аквапарк, потім готель, а подальші плани потонули у війнах бізнес-еліт та «адміністративних» ресурсів.

Згідно з рішенням так званого Арбітражного суду, вид дозволеного використання ділянки в «Омезі» позначений як «будівництво та обслуговування готельного комплексу», а його орендна плата становила 105 544 367,62 рубля. У 2019 році ТОВ «Верховина» поступилася правом оренди підприємцю Дуквен О.В. Який заплатив з грудня 2019 року до лютого 10 905 094,88 рубля в рахунок орендної плати.

Втім, з’ясувалося, що будувати готель у таких умовах не можна, тому Дуквен попросив визнати перелічені кошти за оренду ділянки безпідставним збагаченням. Так званий Арбітражний суд ухвалив повернути йому витрачені кошти.

Читайте новини в телеграмi

Актуальнi новини Украiни та свiту

telegram

Підписатись