Ліна Тимошина

На флагштоку КМДА підняли кримськотатарський стяг

mainnews-id

Зранку 26 червня, у День кримськотатарського прапора, на флагштоку Київської міської державної адміністрації (КМДА) підняли національний стяг кримських татар, передає кореспондент QIRIM.Media.

Участь в урочистому заході взяли голова Меджлісу Рефат Чубаров, заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олег Куявський, заступник Постійної Представниці Президента України в АР Крим Денис Чистіков, військовослужбовці та громадськість.

«Не маю жодних сумнівів, що найближчим часом у звільненому Криму знову й назавжди майорітимуть державний прапор України і кримськотатарський», — сказав Чубаров.

26.06 КМДА.jpg

«Кримськотатарський прапор є символом незламності, боротьби за свободу та права корінного народу України. Піднімаючи сьогодні цей стяг у серці столиці, ми підтверджуємо: Київ солідарний з кримськотатарським народом», – наголосив Куявський.

26.06 КМДА 2.jpg

Про історію походження стяга із золотою тамгою, часи заборони та символ спротиву після окупації Криму – читайте у матеріалі QIRIM.News.

Фото заголовка: пресслужба КМДА

share-arrowiconiconiconicon

Читайте новини в телеграмi

Актуальнi новини Украiни та свiту

telegram

Підписатись

Головнi новини

Бiльше новин