На флагштоку КМДА підняли кримськотатарський стяг

Зранку 26 червня, у День кримськотатарського прапора, на флагштоку Київської міської державної адміністрації (КМДА) підняли національний стяг кримських татар, передає кореспондент QIRIM.Media.
Участь в урочистому заході взяли голова Меджлісу Рефат Чубаров, заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олег Куявський, заступник Постійної Представниці Президента України в АР Крим Денис Чистіков, військовослужбовці та громадськість.
«Не маю жодних сумнівів, що найближчим часом у звільненому Криму знову й назавжди майорітимуть державний прапор України і кримськотатарський», — сказав Чубаров.

«Кримськотатарський прапор є символом незламності, боротьби за свободу та права корінного народу України. Піднімаючи сьогодні цей стяг у серці столиці, ми підтверджуємо: Київ солідарний з кримськотатарським народом», – наголосив Куявський.

Про історію походження стяга із золотою тамгою, часи заборони та символ спротиву після окупації Криму – читайте у матеріалі QIRIM.News.
Фото заголовка: пресслужба КМДА
Читайте також:
- В Криму оголосили режим «надзвичайної ситуації»
- Близько трьох тисяч машин стоять у чергах на Керченському мосту
- «І український, і кримськотатарський прапори обов’язково знову майорітимуть над вільним Кримом», — Умєров
- «Кок-байрак став символом пам’яті, солідарності та віри, що справедливість обов’язково повертається додому», — Джемілєв
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Близько трьох тисяч машин стоять у чергах на Керченському мосту

«Символ спротиву окупації», – в Україні відзначають День кримськотатарського прапора

Зеленський: у Криму поглиблюється криза з пальним і воєнною логістикою

«Колись наші танки все ж дійдуть до Джанкоя»: на Кінбурнській косі підняли український прапор

Зубкова підозрюють у розграбуванні заповідника «Асканія-Нова»

Судитимуть п’ятьох експосадовців ДСНС у Криму, які перейшли на бік окупантів

У Генштабі підтвердили чергові ураження в Криму

Юнак з Херсонської області самостійно виїхав з окупації в день свого повноліття