Олександра Єфименко

Судитимуть п’ятьох експосадовців ДСНС у Криму, які перейшли на бік окупантів

mainnews-id

Прокуратура Автономної Республіки Крим та міста Севастополя скерувала до суду обвинувальні акти проти п’ятьох колишніх співробітників Головного управління ДСНС України в АР Крим, яких звинувачують у державній зраді.

Про це повідомила Прокуратура АР Крим та міста Севастополя.

За даними слідства, після окупації півострова фігуранти добровільно перейшли на службу до російських окупаційних структур та зайняли керівні посади в підрозділах так званого МНС рф у Криму та Севастополі.

Згідно з даними джерел QIRIM.Media, йдеться про Геннадія Сухорученкова, Владлена Галітка, Юрія Губіна, Андрія Ткаченка та Ірину П’ятницьку.

За інформацією прокуратури, після переходу на бік держави-агресора вони брали участь у формуванні та функціонуванні окупаційних органів влади, сприяючи зміцненню російського контролю над півостровом. Усім п’ятьом фігурантам інкримінують державну зраду (ч. 1 ст. 111 КК України). Санкція статті передбачає до 15 років позбавлення волі.

Фото: ілюстративне. З відкритих джерел.

share-arrowiconiconiconicon

Читайте новини в телеграмi

Актуальнi новини Украiни та свiту

telegram

Підписатись

Головнi новини

Бiльше новин