Рф вкладає кошти у пороми до Криму через ураження Керченського мосту

Уряд рф у 2026 році виділить 5 млрд рублів (близько 1.5 мільйони гривень) на розвиток поромного сполучення через Керченську протоку до тимчасово окупованого Криму.
Про це заявив прем’єр-міністр росії Михайло Мішустін.
За його словами, кошти спрямують на забезпечення роботи поромів між портами «Керч» і «Кавказ». Російська влада фактично намагається посилити альтернативні шляхи сполучення з окупованим півостровом на тлі проблем з Керченським мостом після його попередніх уражень.
Крім того, москва продовжує розбудовувати незаконні транспортні маршрути до окупованого Криму через захоплені території півдня України. Мішустін окремо згадав трасу під назвою «Новоросія», яка проходить від Ростова-на-Дону до окупованого українського Сімферополя вздовж узбережжя Азовського моря та є частиною так званого «Азовського кільця».
Також російська влада активно використовує літній туристичний сезон для інтеграції окупованого Криму в транспортну систему рф, зокрема за рахунок автомобільних та залізничних поромів через Керченську протоку.
Фото: горящий Керченський міст в окупованому Криму. З відкритих джерел.
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Зубкова підозрюють у розграбуванні заповідника «Асканія-Нова»

Судитимуть п’ятьох експосадовців ДСНС у Криму, які перейшли на бік окупантів

У Генштабі підтвердили чергові ураження в Криму

Юнак з Херсонської області самостійно виїхав з окупації в день свого повноліття
Окупанти засудили жителя Феодосії до 19 років колонії у справі про «держзраду»

Російський суд ухвалив вирок жительці Алушти у справі про коментарі — 5,5 року колонії

«Суд» знову відклав питання звільнення хворого Тофіка Абдулгазієва

«Операція України щодо Криму чітко прорахована», - Зеленський